Speciální kamerová sada pro ordinace - čekárny a recepce

Objednací číslo:k269
Dostupnost: do 1 dne

Varianty

Speciální kamerová sada - BEZ MONTÁŽE
5 700  Kč
Kamerový set + MONTÁŽ PRAHA
5 700  Kč
+ 2 000  Kč
Kamerový set + MONTÁŽ STŘEDOČESKÝ KRAJ
5 700  Kč
+ 3 000  Kč

Speciální kamerový set pro ordinace, čekárny a recepce

Tato sada je vhodná pro všechny místa, kde je potřeba sledovat online obraz a není potřeba záznam. 

Tento kamerový set se skládá z jedné dome kamery vysokého rozlišení a 16 ti palcového monitoru. Díky tomuto zařízení máte tak možnost sledovat, co se děje za zavřenými dveřmi a podle toho pohodlně reagovat. 

Využijte možnost zakoupit toto zboží s montáží:

Pro naše zákazníky nabízíme možnost zakoupit si komplet balíček ( zboží + montáž) a dopřát si tak plný servis a o nic se nestarat. V ceně montáže je dovoz zboží, instalace, nastavení a zaškolení klienta.

Pokud budete potřebovat instalaci na větší vzdálenost než 20 metrů, nebo budete chtít kabel vložit do lišt či jiné povrchové úpravy, cena bude připočítána po dohodě na místě instalace. 

Sada obsahuje: 1x Dome kameru, 1x 16 ti palcový monitor, 1x Napájení ke kameře, 1x Propojovací kabel 20 m + potřebné redukce. 

Objednací číslo: k269
Výrobce: CP +
Kategorie: Kompletní kamerové sety
Dostupnost: do 1 dne

Specifikace jednotlivých komponentů: 

P-GAC-DC72VBL4

Barevná dome kamera s IR přísvitem má senzor 1/3" HQIS * Rozlišení 720 TV řádků * Citlivost 0.1 lux @ F 1.2 * Varifokální objektiv 2.8 - 12 mm * dosvit až 40 metrů * AGC, AWB, BLC * Certifikace CE, FCC, RoHS

SLE 1660M4

Kvalitní kompaktní monitor - televizor, který vyniká především úsporným LED podsvícením, Monitor - televizor je díky svým kompaktním rozměrům skvělým řešením pro kamerové systémy.