O nás

Kdo jsme a co děláme?

Internetový obchod www.hlidejsimajetek.cz  je unikátní projekt, který nabízí internetový prodej s dopravou po celé České Republice zdarma. Montáže pro Středočeský kraj a Prahu. A v neposlední řadě se specializujeme i na pronájmy kamerových a zabezpečovacích systémů s naprostým FULL servisem.

Náš tým tvoří zkušení montážní specialisti s 20 ti letou praxí, IT technici a obchodní manažeři.

Projekt hlidejsimajetek vznikl v roce 2009, kdy se spojilo několik montážních specialistů a myšlenka montovat jednotný software pod jednou značkou v té nejlepší kvalitě. Rozvoj naší myšlenky a kvalita dodávaných prací vedla ke vzniku centrálního internetového obchodu www.hlidejsimajetek.cz kde si můžete jednoduše zboží zakoupit, pronajmout nebo domluvit montáž.

Náš projekt nabízí mnoho výhod a novinek oproti konkurenci. Jednou z nich, je rozsáhla / detailní video technická podpora, díky které si profesionální kamerový systém může zakoupit i naprostý laik a dovede ho zdárně uvést do chodu.

Mezi další výhody patří již zmiňovaný pronájem. Tato služba se v poslední době těší velké oblibě, která neustále roste. Tuto službu využívají hlavě pořadatelé různých akcí, stavební firmy ale i soukromé osoby. Pronájem nabízíme v balíčku, který obsahuje montáž, instalaci i demontáž výrobků. 

Celý projekt i myšlenku chceme šířit dál a tak nabízíme i velkoobchodní prodej.

Není nic jednoduššího, než nás vyzkoušet…….

Děkujeme za Vaší  přízeň, Team hlidejsimajetek.cz